درباره ما

فروشگاه برنا الکترونیک


فروشگاه آنلاین قطعات الکترونیک برنا عرضه کننده انواع قطعات پرکاربرد الکترونیک مورد نیاز صنایع الکترونیک و تولیدکنندگان و کارخانه های داخل کشور می باشد.


یکی از اهداف مهم  این فروشگاه ارائه مشاوره فنی به مشتریان محترم در خصوص انتخاب قطعات می باشد. فروشگاه برنا الکترونیک با بهره مندی از یک تیم تخصصی با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه  طراحی سیستم های الکترونیک اعم از مدارهای آنالوگ و دیجیتال و اتوماسیون و ابزار دقیق آماده ارائه راه کارهای مناسب به مشتریان محترم می باشد.


جهت حمایت بیشتر از آن دسته مشتریان محترمی که درخواست خرید با تعداد بالاتر دارند با هماهنگی فروشگاه تخفیف ویژه در نظرگرفته خواهد شد.


در صورت موجود نبودن بعضی قطعات در سایت، تهیه آنها  از بازار ممکن می باشد بنابراین مشتریان محترم می توانند قطعات ناموجود را از فرم تماس با ما یا ایمیل مستقیم به info@bornaelec.com سفارش گذاری نمایند ، سفارشات طی همان روز بررسی شده و استعلام قیمت آن به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.


فروشگاه قطعات الکترونیک برنا جهت ارسال سریع و ایمن سفارش های مشتریان محترم از روش های متنوع استفاده کرده و مشتریان می توانند هنگام ثبت سفارش به دلخواه خود روش ارسال را تعیین فرمایند.


روش های ارسال :


1- پیک موتوری در تهران 


2- پست پیشتاز به سراسر کشور


3- تحویل به شرکت تیپاکس جهت تحویل سفارش به تمامی نقاط کشور تحت پوشش 


4- تحویل به شرکت کالارسان جهت تحویل سفارش به تمامی نقاط کشور تحت پوشش


مشتریان محترم در صورت دلخواه میتوانند ارسال سفارش خود را به صورت تحویل به ترمینال با فروشگاه هماهنگ فرمایند.


فرمت فاکتور ارائه شده به مشتریان محترم به صورت تمام برگ دارای مهر و اطلاعات فروشگاه می باشد 


 نمونه فاکتور فروشگاه برنا الکترونیک